Biografia
powrót
Na świat przyszłam nocą 25 listopada 1962 roku przy ulicy Niepodległości w Zielonej Górze. Jako dziecko miałam ciągle powtarzający się sen, w którym widziałam rozpadającą się ziemię, a sny analizuję do dnia dzisiejszego, gdyż mają dostęp do naszej podświadomości i odzwierciedlają się w życiu, dlatego też myślę o przyszłości Ludzkości na Ziemi, szczególnie teraz, kiedy ocieplenie klimatu zapowiada katastrofę na naszej planecie. Film naukowy zrealizowany przez Al Gore!!!
Mieszkam też od urodzenia przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego, polskigo dramaturga, poety i artysty;gdzie na poddaszach są urządzone liczne pracownie artystyczne znanych malarzy. Już w dziciństwie miałam pierwsze doświadczenia w malowaniu i wygrałam jeden z dziecięcych konkursów, chętnie malowałam i obserwując już wtedy Maestro Adam Bagiński, marzyłam, aby zostać rownież artystką i malować, aby żyć. (Bóg pozbawił mnie szansy w realizowaniu dziecięcych marzeń, doświadczył mnie już wtedy, kaleczac przez upadek prawą rękę, miałam uszkodzony nerw łokciowy i długo ograniczone zdolności ruchowe ręki.) A może to tylko przeznaczenie?
Stanisław Wyspiański w 1904 roku mieszkał krótko w Wiedniu, gdzie obecnie ja znalazłam swój dom, jego twórczość i patriotyzm odegrały wielką rolę w kształtowaniu naszej świadomości narodowej i inspirują nadal najwybitniejszych polskich twórców.
1989 Po raz pierwszy w życiu poczułam wolność osobistą i rozpoczęłam malować pierwsze płotna farbami olejnymi. Nie miałam wtedy konkretnych ideii, a nie chciałam odmalowywać natury, tylko przekazać coś, co wydobywa się z wewnątrz artysty, głębi serca i duszy, coś nieoczekiwanie wyjątkowego i pięknego.W dalszym ciągu medytowałam i spiritualnie się rozwijałam. Była to tylko próba spełnienia marzeń. ”Wenus” czeka do dzisiaj, brakowało mi wtedy tylko odpowiedniej fali...
1995 Wyjechałam do Berlina i rozpoczęłam tam studia i życie, gdzie rownież znalazła bramę do całego świata i poznałam wiele intresujących ludzi o zrożnicowanych religiach i kulturach. Miałam po raz pierwszy wizję, stworzenia Raju na Ziemi i przez Channeling doświadczyłam, że życie na Ziemi może trwać wiecznie, gdzie śmierć wiecej nie istnieje. Nie doświadczyłm jedynie wtedy praktycznej metody. Wzięłam sobie czas na dalsze studiowanie Meta- i Fizyki i odpowiedniej Filozofii. Doświadczyłam też opuszczenia ciała i zrozumiałam, że dusza jest wieczna, a nasze życie na Ziemi jest zawsze następną inkarnacją i szkołą.
1996 Po ukończeniu studiów Zarządzanie i Marketing (dzisiaj Uniwersytet Zielona Góra), rozpoczęłam też studiować Filosofię w Berlinie, ten kierunek interesował mnie od lat. 
1998 Próby z Cannabis, aby poszerzyć stany świadomości i kreatywne myślenie w pożadaniu osiagnięcia universalnej świadomości i sensu istnienia. Książka „Lebenskraft“ Jean Houston, Übungen und Erfahrungen für den geistigen Weg.
1999 W Berlinie powstało Millennium Edition, II faza w mojej początkowej pracy artystycznej. Miałam wizję przyjścia na Ziemię kobiety, która rozpowszechni nowy styl życia na całym świecie. W późniejszym czasie przeczytałam artykuł o Jasmuheen w czasopiśmie „Esotera i od tego momentu jej idea świata bez głodu, chorób i śmirci, a życie miłością, światłem i Praną inspiruje moją sztukę. Pracuję też od kilku lat nad tym, światło malować i Praną żyć. (Maluję często podczas długotrwałych postów.) Uczę się sztuki kreatywnego myślenia i tworzenia z książki Michael J. Gelb „Myśleć jak Leonardo da Vinci”
2000 Opuszczam Berlin, Miasto Wolności, S-Bahn ”Wietzleben”, bo kiedy prawie codziennie trzeba jechać w kierunku Schönenfeld i na Westende wracać do domu przechodząc obok Canadianhomes, można łatwo crazy to be. Kieruję się znów na East and Poland. (Gra slów jak i życie.)
2001 Rozpoczęłam naukę u Maestro Adam Wojciech Bagiński z Zielonej Gory, który przez swoje obrazy urzeczywistnia docierającą energię kosmiczną i duchową, oraz naturalne piękno i światłość życia. 
Wzięłam też udział w Seminarium u Joachima Werdin.
Pierwsze próby z postami,aby przystosować sie do życia Praną. Życie Miłością, Światłem lub Praną, obojętnie jak jest to definiowane, jest wyjątkowym przeżyciem i kiedy raz przeżyło się coś takiego, będzie się ponownie tege stanu domagać, gdyż te uczucia są tak przecudowne i niezapomniane, oraz trudne do opisania słowami. Ekstaza, której się nieustannie szuka i bez sukcesu.
Stary Yoga mówi: ”Kto opanuje zmysł smaku, opanuje wszystkie zmysły.”
2004 Podczas Tantra Seminarium w Austrii i tam prowadzonej Askese, wyraźnie doświadczyłam, że ”Bog” miłością i światłem w nas jest. Przeżyłam też coś fascynującego, a mianowicie moja Kroner Chakra się otworzyła i byłam w łaczności jakby przez pole magnetyczne z univwesalna i bezwarunkowa Miłością. Wydarzenie to przekonało mnie, że ”Bog” czystą Energią i Miłością jest i wypełnia nas i cały Wszechświat.
Jeżeli jesteśmy Bio-Energetycznym-Systemem, powinniśmy tylko ”czystą” energią się odżywiać. Ciało jest Templem i powinno dokładnie czyste pozostać jak Duch i Dusza, aby stworzyć harmonijną Całość.
2005 W Nowy Rok weszłam z Tantrą i kontynuuję pracę ze światłem, a jednocześnie rozwijam swoje horyzonty na płaszczyźnie życia duchowego, aby dotrzeć do Absolutnej Prawdy OM. 
2006 Pranic Healing Seminarium, aby zgłębić moc Prany i wykorzystywać jej zdolności do uzdrawiania.
Od kilku lat uczę się z moich i innych doświadczeń, że w dobie nieograniczonego dostępu do pożywienia jesteśmy wszyscy mocno uzależnieni od jedzenia, które jest w rzeczywistości silnym przyzwyczajeniem jak narkotyk. Jedzenie jest dokładnie szkodliwe dla naszego organizmu jak palenie tytoniu i inne uzależnienia, oraz przyczyną wielu chorób jak cukrzyca typu II, hiperlipidemia, choroby układu sercowo - naczyniowego, nowotwory, oraz prowadzi do śmierci. Mniej jedząc, dłużej żyjesz!! Potwierdzono naukowo.

2007 Seminarium z Jasmuheen in Wien. Myśle, że jej przedsięwzięcie jest naszym ostatecznym celem i sensem Raj na Ziemi stworzyć, z ciągłych narodzin i śmierci się wyzwolić, na wieczność w Miłości, Wolności i Pokoju żyć. Program Perfect Love
2008 W lutym rozpoczynam studiować online Kabala, gdyż tylko zgłębianie wszystkich religii i filozofii zbliża do Absolutnej Prawdy OM. Kant
Odżywianie Praną jest jedną z możliwości życia i każdy z nas rozstrzyga sam o jakości stylu życia!
...ale razem możemy Świat zmieniać... przede wszyskim Środowisko Naturalne poprawić,
aby zapobiec zbliżajacej się katastrofie, jaką jest szybkie ocieplanie klimatu!!!
Ziemia zmienia się w bliźniczą planetę Wenus - podał do wiadomosci Stephen Hawking w ”Wunderwelt”!!!
Wolnym od konieczności jedzenia jest następnym krokiem w osiągnięciu Doskonałości i prawdziwej wewnętrznej Wolności. Dusza, Duch i Ciało dążą ku Jedności w równowadze z Duchem Natury, naszą Matką Ziemią i Kosmosem, aby być Całością z Wszechświatem.
Każda część dąży do złączenia się z swoją całością,
By uciec przed swą niedoskonałością.
Leonardo da Vinci
Po przez pracę twórczą czuję oświecenie dla całej ludzkości XXI wieku i będę tą nową ”fale” swoimi obrazami następnym przekazywać, aby tutaj na Ziemi, jedynej, naszej Ojczyźnie wspólnie Paradies realizować. Wszyscy jesteśmy częścią boskiej Świadomości i Uniwersum i naszym powołaniem jest w Pokoju i Miłości żyć, oraz Prawdę i Piękno rozpoznać, czego każdemu życzę, kto moją stronę odwiedza.

powrót